| MrsHankey a întrebat:

Hei. Am si eu o pisicuta alba, persana. din pacate naparleste :-s pot face ceva in legatura cu chestia asta? :**thx

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Buna MrsHankey,
Nu poti sa faci nimic ca sa opresti naparlirea decat sa strangi dupa ea.
Si daca ai putea sa faci ceva nu ar fi sanatos pentru ca ea trebuie sa isi schimbe "haina" groasa de iarna in cea de primavara/vara pentru sezonul care vine.
Toate cele bune,
Oana

4 răspunsuri:
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Nu pentru ca eu am un caine si naparleste asta inseamna ca vine primavara si isi schimba blana dar daca ii cade parul atat de tare incat sa cheleasca atunci dul la veterinar kiss fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| Deiiiiia a răspuns:

Buna kiss
nu happy. nu poti sa faci nimic in legatura cu asta
se apropie primavara asa fac pisicile, de fapt toate animalele happywinking, naparlesc :-p
nu te ingrijora happy.
si eu am pisicuta si face la fel happy. love struck
sper ca te.am ajutatwinking.happy.
succes! kiss
funda puppy dog eyes love struck?

| cristinuka_8768 a răspuns:

Pe timpul asta de obicei pisicile naparlesc. dar daca nu se opreste in vreo 2 saptamani va trebui sa consulti un medic ca s-ar putea sa naparleasca din cauza unei boli ceva.
fundita?