| Alecsaa a întrebat:

Hei buna, vreau si eu nume de catel [ baiat ] bichon frise love struck Dau funda!
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| RappiNOnProductioN a răspuns:

Numele la caine este cel mai potrivit dupa cum se comporta, trebuie sa fii atenta la comportamentul lui si sa te gandesti ce nume i s-ar potrivi, cineva ia pus numele la caine Happy, fiind ca tot timpul da din coada.winking

16 răspunsuri:
| Hadley a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html
Sunt o gramada de nume aici in ordine alfabetica

| ZumZz a răspuns:

Eu am un bichon maltez si i-am pus numele Puffy ^_^

Răspuns utilizator avertizat
| Daisy_5316 a răspuns:

Mambo, Snoopy, Oxy, Shorty, Puppy, Luxor, Scooby Doo, Puffy, Macho ( laughing) ), Luky, Lancelot, Rocky, Roccobatting eyelashes
ceea ce crezi tu că i se potriveşte!
Determini după comportament.
Caracterul câinelui trebuie să aibă nişte trăsături frumoase, care te-ar ajuta să îi pui un nume.

| Chrristina a răspuns:

Axy, Azorel Dropy Jumpy Myky, Mytzu
Sper sa te ajute acestea :*!

| Ellynna a răspuns:

Eu la cutzu' meu o sa'i pun bijou (biju)

| Andrada_5314 a răspuns:

Eu i.as spune kendy

| bbianca22 a răspuns:

Pai nero, bruno, pufi

| bbianca22 a răspuns:

Pai nero, bruno, pufi.

| vally1234 a răspuns:

Alege cum crezi tu dupa comportament de ex:pe al meu il cheama sparchi pentru ca e foarte energic si celalalt rex pentru ca e cam morocanos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e baiat si e bichon nu ar fi dragut sa ii pui numele incepand cu b? uite: B, Baba, Babai, Babau, Babi, Baby, Bac, Bacchus, Baciu, Baciu carina, Bacon, Bad, Bady, Bagheera, Bagheta, Baharden, Bahus, Baiatul, Baikal, Baisy, Bakaru, Bakugan, Balan, Balan rex azor, Balanel, Ballo, Balonas, Baloo, Balooooo, Balosu, Balosul, Balto, Balto, bombonel, lady, Balunii, Balzac, Bamboocha, Bandi, Bandog, Banel, Bango, Bantu, Baphomet, Baran, Barbiz, Bareen, Barkley, Barney, Baron, Barosso, Barry, Barsic, Barsik, Bart, Barzaunel, Barzoi, Base, Basehound, Basescu, Baset, Basky, Basset, Basset haund, Basset hound, Basset terrier, Bassetthound, Basta, Basy, Batman, Bauzer, Bavi, Bax, Baxi, Baxy, Bayerischer, Bayerischer gebirsschweisshund, Baz, Bazet, Beagel, Beagle, Beagle cu labrador, Beagle&copoi ardelenesc, Beaglle, Bear, Bebe, Bebi, Beby, Bebyta, Becali, Beck's, Beegle, Beethven, Beetowhen, Begeel, Beju, Bek, Beks, Bela, Bella, Ben, Bengalezu, Bengy, Benhass, Beni, Benii, Benito, Benji, Benjy, Benladen, Benni, Benny, Benone, Beny, Benz, Berger de brie, Berlindoscovni, Berlioz, Berlusconi, Berna, Bernard, Bernie, Berny, Berthy, Berti, Berusconi, Bethoven, Bethowen, Beto, Betoven, Betthoven, Betty, Bettz, Betwon bili, Bety, Bey, Beyn, Bhisonu, Bibanu, Bibi, Bibica, Bibicu, Biby, Bibyta, Bichhon, Bichon, Bichon bolognese, Bichon bolognez, Bichon francez, Bichon frise, Bichon frise-, Bichon havanese, Bichon havanez, Bichon malez, Bichon maltese, Bichon maltez, Bichon terrier, Bichon, westie, yorkie, Bichonehavanese, Bichoni, Bichou, Bidirel, Big sam, Big(este cat un papuc), Bigal, Bigbul, Bigel, Biggy, Bijou, Bijoux, Biju, Bijue, Bila, Bila -bobila, Bili, Bilibo, Bill, Billi, Billie, Billy, Bilu, Biluta, Biluta, Bim, Bimbi, Bingo, Bingo!, Binky, Bino, Birba, Biri, Birk, Birman, Bischen bolognez, Bischon frezi, Bischon maltez, Bischon maltz, Biscuit, Bisgon maltez, Bishon, Bishon maltez, Bishon maltezz, Bishon martez, Bishon matez, Bishon mini, Bishoni, Bisisica, Bismark( bisi), Bison, Bison maltez, Bisou, Bisoun, Bitbul, Bitchon, Bite mee, Bitty, Bitu, Bitucu, Bitza, Bitzache, Bitzu, Biuti, Bizon, Blaby, Black, Blackie, Blacko, Blacky, Blade, Blake, Blaki, Blaky, Blanamotti, Blanca, Blanita, Blanitza, Bldog, Blec, Blechi, Bleck, Blek, Bleki, Bleky, Bley, Blidut, Blitz, Blitz (ciobanesc german), Bllecky, Blocy, Blondie, Bloodhound, Blue, Blue sky, Blututu, Bob, Bobby, Bobi, Bobica, Bobita, Bobitza, Bobiza, Bobo, Bobo bobitza, Bobocel, Boboy, Bobstayne, Bobu, Boby, Boby-bu-bi, Boby-gray, Bobytza, Bobyy si micutul rex/i, Bocser german, Bod, Bodo, Bodri, Bodricut, Bodu, Boeis, Bogdan, Boghi, Boghy, Bogz, Bolf, Bolt, Bombita, Bombo, Bombonel, Bombonik, Bomflic, Bongiuc, Bongiug, Bonifaţ, Bonnie, Bonny, Bono, Bony, Bonzicu, Booboo, Booby, Boopi, Bora, Borcanel, Borcea, Border, Border cllie, Border collie, Boris, Borys, Boss, Bossy, Botgros, Botic, Boticel, Boticeli, Botzu, Boxer, Boxeri, Boxri, Boxxie, Bozo, Brac, Brac german, Bradut, Brak, Brak german sarmos, Branco, Branza, Brebenel, Brehat, Brenda, Brezoi, Britney, Brock, Brooks, Brotacel, Bruce, Brunelu, Bruni, Bruno, Brunolina, Brutus, Brytta, Bub, Bubbles, Bubi, Bubico, Bubu, Bubulet, Bubulina, Buca, Bucco, Buckluk, Buctzu, Bucurica, Budog englez, Buf [buflea], Buffy, Bufly, Bufo, Bufon, Bufy, Bughi, Bugiu, Bugsy, Buh, Buium, Bujie, Bujor, Bukfenc, Buksi, Buldoc francez, Buldog, Buldog englez, Buldog american, Buldog englez, Buldog englezes, Buldog englezesc, Buldog francez, Buldok, Bulgaras, Bulgarel, Buli, Bull dog, Bull dog englez, Bull terier, Bull terrier, Bull-terier, Bulldog, Bulldog american, Bulldog englez, Bulldog fran, Bulldog francez, Bullmastif, Bullmastiff, Bullshit, Bullterier, Bullterrier, Bulmastif, Buluc, Bundy, Bunny, Buran, Buratino, Burcus, Burcush, Burduflici, Burgar, Bursuc, Bursuk, Burtica, Burtosu, Bush, Bussy, Buster, Busy, Butelier, Buti, Button, Butuc, Buxi, Buxy, Buzau, Buzdughita, Buzunarel, Buzz, Buzzu, Byli, Byty, Babushka, Bacchus, Bacon, Bailey, Baki, Baloo, Baly, Bandit, Bang, Banner, Barak, Barb, Barby, Barker, Barney, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Bazoo, Bea, Beachboy, Beacons, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beatrice, Beauregard, Becker, Beengy, Beeper, Beethoven, Beetle, Beggar, Beige, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, Bert, Bertie, Bicko, Bigfoot, Bijou, Bilbo, Bill, Billy, Bing, Bingo, Bishop, Blackie, Blackjack, Blackle, Blair, Blake, Blaze, Blitz, Blue, Bo, Bob, Bobby, Bobi, Bobik, Bobita, Bobo, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojan, Bojangles, Bolid, Bolide, Bond, Bondy, Bopp, Bouchon, Boumbo, Bounty, Bourbon, Boxie, Breezie, Brioche, Brita, Britt, Bruni, Bruno, Brutus, Bruxa, Bubbles, Bubico, Buck, Buddy, Bungee, Bunny, Bubico.

la-am luat de pe net cauta si uh.

http://www.caini-pisici.com/....../index.php

http://www.canise.ro/Cum-alegi-un-nume-pentru-cainele-tau/39/articol-11

sper ca te-am ajutat!

sarbatori fericite si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati spun eu niste nuime de catei sackra daca este fetita otto daca este baiat si ricky tot de baiat

| Bogdanmarianmgh a răspuns:

Eu am gasit aici
https://catelusii.cabanova.com
Sunt foarte bune o sa iti placa

| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Tuki (țuki)

| ioana01_7244 a răspuns:

Daca e alb milki! mi se pare foarte dragut