| cocolinoalbastru a întrebat:

Hei imi poate spune cineva vreo sala de box (pentru fete ) in cluj? Si cam cat e abonamentul?

1 răspuns:
| Mrr2000 a răspuns:

Fii atenta! In Cluj-Napoca este o sala de box (si baieti si fete, sper...dar da). Sala se numeste Gimmy Gym, este pe strada Pascaly, Cartierul Gheorgheni (fosta cladire ROMTELECOM). Telefon:0734.417.777 Email:Gheorgheni@gimmy.ro Manegeri sala: -Florian Marica-0747.881.890; -Mihai Cosmin Moldovan-0740.433.383.