| BlaBlaBla_6541 a întrebat:

Hei! Nu mi se mai trezeste copilul in sims1! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu a murit si nici nu trebuie sa-ti ia The Sims 3 daca vrei Sims-ul2/3 trebuie sa le cumperi de la magazine ca doar nu va fi jocul gratis.Acum sa trecem la subiectul intrebari tale si eu am Sims 1si mi s-a intamplat si mie caest lucru dar nu doarmea copilul ci mama lor depinde, s-a intamplat asta pentru ca eu am fost neatenta cu ei adica nu i-am dus la culcare si i-am lasat peste noapte si apoi au devenit somnambuli s-o spunem asa adica doarmeau in picioare laughing.Si cand dadeam click pe acel sims nu-mi aparea nimic.De aceea l-am lasat sa doarma mult timp si apoi si-a revenit dar tot mai dadeam click pe el si nimic lasa-l sa doarma si se va scula el singur sau poti sa mai dai click pe el.
Succes!

4 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Ce sa faci? joaca-te mai bine in sims3! happy

| haifisch a răspuns:

Poate a murit. laughing

| BlaBlaBla_6541 explică:

Nu are cine sa mi`l ia dupa net! Si nu a murit ca imi arata ca viseaza...are energia plina.si i-am dat sa se trezeasca si de geaba happy!

| BlaBlaBla_6541 explică:

Ms mult:* O sa incerc sa vadhappy Dar deja astept de vreo 4 zile si nu se mai trezestelaughing!