| maryo238 a întrebat:

am 2 broscute testoase, si una sta ft mult la lumina, si una asa si asa. de ce oare?

2 răspunsuri:
| Floris83 a răspuns:

Mai scoate-le la plimbare, undeva la o pășune la aer curat, în parc! Da trebuie să le supreveghezi, să n-ajungă prin vreun magazin, prin piață, daăc nu le mai vezi-e jale! uite mai pun și eu emoticoane aici, dar mie nu știu de ce nu-mi merg afișate în forma originală, am auzit și pe alții plăngându-se de asta, eu dau copy-paste de la mess, tu cum le pui, scrii manual semnele emoticoanelor?! :-p :-> confused >:d< doar cîteva așa, de care ai mai pus și tu!

| SmoKeM a răspuns:

Pentru ca nu ii place lumina funda?