| IzzyAssCiobanescGermanDoberman a întrebat:

Am o femela de Ciobanesc German cam agresiva, si vreau sa imi cumpar un pui de Amstaff.Nu cred ca femela o/îl va musca, ca se joaca cu toti puiutii de caini.Intrebarea:La maturitate se vor bate?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu e o asociere buna intre Ciobanesc si Amstaf! Nu te-as sfatui sa faci asta.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

1.La maturitate nu se vor bate deoarece ei vor deveni prieteni când puiul este mic
2.Nu il va musca pe pui dar totusi se post sa il muste pentru ca tu ii vei acorda atrntie puiului.
3.Trebuie sa acorzi atentia amândurora
4. Femela ciobanesc nu este agresiva.Trebuie doar sa o linistesti si sa încerci sa o mângâi si sa te joci cu ea.Nu trebui sa o urasti sau sa nu o bagi in seama

Funda? big grin

| Nimeninueaici a răspuns:

Da se vor bate.