| asdfghjkldodo a întrebat:

Hei TPU, am un bichon de 6 saptamani dar nu stiu de care e laughing. Havanez nu cred ca e pentru ca nu e colorat, e alb pur si blanita lui e dreapta dar urechile sunt mai de un galbui asa si sunt crete [ Parul de pe ele laughing ] Imi spuneti va rog ce fel de bichon e si pana la urma care e diferenta dintre frise si maltese? Fundaaaa

5 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Pai uita-te la poze si vei vedea diferenta dintre Frise si Maltese.
Dupa cum ai spus tu ca arata e un Bichon Maltese.

O zi placuta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao happy
Pai pune-ne o poza cu el si poate aflam ce fel de bichon este...
Pupici kiss

| asdfghjkldodo explică:

Http://www.cateidragalasi.ro/produse/big/bichon-frise-1407002269.jpg Seamana perfect numai ca al meu are urechile mai galbioare :). Deci ce fel de bichon e?

| Florescu_Anca_1995 a răspuns (pentru asdfghjkldodo):

Este posibil sa fie maltezhappyPana si bichoni maltezi nu au lana perfect albahappy

| Florescu_Anca_1995 a răspuns (pentru Florescu_Anca_1995):

Blana*!