| Pavlov_Manu_1990 a întrebat:

Hei TPU, cateaua mea un ciobănesc belgian, are 4 ani și nu s-a împerecheat până acum, mama spune că dacă nu o dăm la împerecheat va face cancer vaginal, e asta posibil?

8 răspunsuri:
| chuckmanson a răspuns:

Nu am auzit pană acum de o cafea cu numele ciobănesc german care să se poată împerechea și face cancer vaginal laughinglaughing

| TristanTzara a răspuns:

(1) Nu n-o să facă cancer vaginal dacă n-o dați la împerechiat.
(2) De ce i-ai pus numele cafeaua mea? laughing

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Daca nu e doctor cu diploma inseamna ca a facut misto sad)

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Hă? Wtf?laughing) Nu, stai chill. N-o sa pățească nimic. laughing)

| 1Me9 a răspuns:

Cafeaua mea?

| Felys a răspuns:

Daca nu e castrata poate face cancer mamar, dar nu vaginal, mai poate face si piometru care este mortal dar nu are legatura cu datul la monta ci strict cu faptul ca nu e castrata. Daca vrei sa o feresti de rele mai bine ai duce-o la castrat dar sa ai grija sa nu fie in perioada caldurilor ca nu e bine, poate sangera pana la moarte

| Pavlov_Manu_1990 explică:

Sry auto corectorul meu a scris cafafeaua mea asa am dus-o la veterinar si a spus sa o dam la impereceat pentru ca o sa faca cancer vaginal si meh

| Nastas11 a răspuns:

Trebuia de mult la împerecheat.dar nu e târziu, nu pățește nimic.