| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un caine bichon maltese băiat foarte drăguț in varsta de 7 saptamani dar nu stiu ce nume sa ii pun.
Ar merge numele Ozzy?
Dacă nu dati-mi si voi idei de nume drăguțe si frumoase.

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Buna dimineata, draga! happy Pai ai putea sa-i pui numele: Rex, Max, Azorel, Baron, Brian si, de ce, nu, si Ozzy. Suna frumos! Sper ca te-am ajutat! O zi frumoasa si un weekend minunat sa ai! kiss

2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Ozzy,este un nume potrivit, cred ca il reprezinta ..si cred ca este normal ca tu sa-i dai nume, nu altcineva.

| Clorox a răspuns:

Eu i-as pune numele Loki, Ozzy e dragut.