| metrixy a întrebat:

Hei TPU.La ce varsta pot pune un Bichon in lesa(la cate luni).Acm are o luna si 2 sapt... Ofer funda

Răspuns Câştigător
| GabyDany a răspuns:

Si eu am un bicon de 3 ani si puiul eu de 1 an laughing de la 3/4 luni il poti tine in lesa. Iti recomand un ham cel mei bine. P.S in cazuri rele (caine pierdut) etc sa ai la zgarda o foita cu nr de telefon. Si stiu ca ma lungesc. Sa nu-i dai carne prajita da-i fiarta de (pui) asta ca sa.l mai resferi happy si normal da-i boabe (junior) pana la 5/6luni

4 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

La varsta de 2 luni se pune lesa, pentru a se obisnui.

Iti las un link cu un procedeu de dresaj pentru zgarda, lesa.

http://www.zooland.ro/......lesei-3822

| Kenya a răspuns:

De la 4-5 luni.

| ANDA135 a răspuns:

De la varsta de 3 luni.

| GabyDany a răspuns:

Funda pls?