| pink13 a întrebat:

De la ce varsta se pune un catel, eu am un bichon care e de talie mica in lesa? va rog >ajutati-mahappyfundita:

Răspuns Câştigător
| mmmiruna a răspuns:

Si eu am 4 bichoni si ii poti plimba in lesa inca de prima oara cand il scoti afara pentru a se obisnui eu asa am facut si sa stii ca sau obisnuit mult mai usor (eu am catelusi cam de 10 ani deci stiu cam tot ce se poate sti despre ingrjire si scos afara ''chestii de genul asta'') daca vrei sa il obisnuiesti in lesa eu as zice ca ar trebui sa o folosestibig grin

1 răspuns:
| Tiara81 a răspuns:

Pai primele doua luni eu iti sugerez sa il lasi fara lesa.ca sa se simta mai liber si apoi dupa parerea mea poti sa ii pui lesa.asa a facut vecina mea si matusa big grin...si totul a fost binewinking