| Madycu a întrebat:

Hei TPU mi-am cumparat un catel alb bichon si as dori sa imi dati niste nume pentru ca sunt foarte nrhotarata laughing

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

Daisy, Jessy, Mobidik, Adolf, Adonis, Adrastos, Aisha, Albert, Alma, Dolly, Dox, Lessie, Lola, Lick, LuckyGogo,
Gipsy,Grivei,Gabor,Ginette,Goofi,Happy,Harpo,Herta,Hasan,Hedda,Hallo,Hedi,Hop,Imma, Ipu, Ingo, Issa, Iris, Immy

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Lady, Nymeria, Ghost, Summer, Shaggydog sau Grey Wind.

| kitykity a răspuns:

Ai putea sa-i da-i numele bubico, rick, dinica,albastrel/albastrica, scoobydoo, minnie, ralf, mickie, tasa, boi si multe altele, dar mai poti sa-i mai dai si un nume de prieten sau cum este el si cum se comporta ex. pufosel.

| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Catei carora numele le incepe cu litera A:
Azor, Azorica, Atomic, Azur, Abaris, Abby, Adolph, Afro, Aida, Aimee, Alba, Alma, Alpha, Althea, Ash, Annette, Astro, Attila, Ays, Arabella, Athos, Albus, Albinos, Arabela, Azorel.
Catei carora numele le incepe cu litera B:

Bubico, Bobita, Basai, Budu, Budy, Brush, Boby, Blacky, Bait, Beethoven, Bella, Belladonna, Blu, Bora, Borax, Boris, Bruno, Brutus, Byte, Biju, Buster, Blu’, Betty, Bibica.
Catei carora numele le incepe cu litera C:
Candi, Chuky, Cukita, Corela, Casper, Coco, Colin, Chuby, Calypso, Cassie, Chela, Chelsea, Chelsey, Chessie, Chester, Cleo, Cosmo, Cookye, Coco.
Catei carora numele le incepe cu litera D:
Duna, Dunley, Dayo, Duty, Dixie, Dibble, Dulce, Dale, Dali, Daphne, Della, Delphi, Delta, Diablo, Doc, Dodo, Dolly, Doogie, Dolphi.
Catei carora numele le incepe cu litera E:
Ela, Etna, Ely, Emmylou, Eddie, Edge, Edith, Elysia, Embla, Emma, Emmy.
Catei carora numele le incepe cu litera F:
Fani, Flik, Fabi, Flufli, Fizzle, Freeway, Faberge, Faith, Fancy, Fannie, Fargo, Farkas, Farley, Farlow, Farsi, Fate, Fee Fee, Fifi, Figaro, Figi, Filbert, Filene, Flora, Florence, Flower, Fluffy, Flurry, Flush, Foggy, Foxie, Fuzzy, Flufy.

Catei carora numele le incepe cu litera G:
Grivei, Golgo, Gody, Gugu, Glucky, Gimlet, Gary, Geekie, Geewiz, Geezer, Geisha, Gin, Gino, Ginza, Glee, Glenda, Gloria, Glory, Godzilla, Goofy, Guff, Guffaw, Gussie.

Catei carora numele le incepe cu litera H:
Halogen, Houdini, Haber, Habibi, Hari, Havoc, Hera, Hilda, Herb, Hero, Herod, Hilda, Hopper.

Catei carora numele le incepe cu litera I:
Ina, Ian, Ibo, Ida, Igor, Ilse, Ilya, Iky, Issis.

Catei carora numele le incepe cu litera J:
Jabba, Jacko, Jade, Jaded, Jag, Jaggar, Jaguar, Jailbait, Janie, Jazzy, Jessie, Jiffy, JoJo, Joliet, Jolly, Junior, Juno, Javrette.

Catei carora numele le incepe cu litera K:
Kira, Kras, Kit, Kobi, Kashmir, Kosmic, Killer, Kain, Kaiser, Kajar, Kale, Kali, Kalid, Kasey, Kasper, Katrina, Kelly, Kiddo, Kiki, Kris, Kimmy

Catei carora numele le incepe cu litera L:
Lord, Lala, Luna, Lasha, Lupo, Leaky, Lojack, Lushy, Lab, Lady, Lala, Lalita, Lallan, Lally, Lama, Lamar, Lamas, Lamb, Lars, Lassa, Lassie, Lea, Leaf, Leah, Leeza, Lefty, Libby, Libra, Lilith, Lily, Lilyan, Lion, Lisa, Liza, Lizzi, Lizzy, Lola, Luke, Lulu, Luky.

Catei carora numele le incepe cu litera M:
Melea, Max, Miko, Mely, Magellan, Marigold, Meenie, Munchkin, Macho, Macia, Mack, Mackenzie, Maestro, Maggie, Mally, Matt, Max, Maxi, Mela, Millie, Milo, Milya, Mina, Mindy, Molly, Muna, Mini, Melly, Mimi, Misi, Miki.

Catei carora numele le incepe cu litera N:
Nana, Nuna, Nova, Nela, Nano, Nucy, Nashville, Newman, Nibbles, Nymph, Naby, Nacho, Nacia, Nada, Nadena, Nadenka, Nagger, Nagida, Naida, Nairen, Nairobi, Nusi, Nutmeg, Nwa, Nye, Nymph, Nymphette, Nynex, Nyree, Nytol, Nyusha, Nils, Nero.

Catei carora numele le incepe cu litera O:
Oby, Oso, Ossy, Oakie, Obi, Ocean, Ocelot, Octavia, Ode, Odie, Oko, Okra, Oscar, Ossi, Ozzy.

Catei carora numele le incepe cu litera P:
Pety, Pipo, Pitux, Puchi, Pascky, Parsnip, Puddles, Putter, Pablo, Puca, Piky, Pamela, Pufy, Pifi, Piper, Puf

Catei carora numele le incepe cu litera R:
Rex, Rocky, Rocco, Rafi, Rodi, Roy, Rosco, Ragweed, Ralf.

Catei carora numele le incepe cu litera S:
Sasa, Sila, Sombra, Sam, Snuggles, Sparky, Sony, Suzzy, Simi, Sisi, Seli.

Catei carora numele le incepe cu litera T:
Titi, Toli, Tesa, Tedi, Traca, Truca, Tor, Trabis, Trosky, Tasin, Thunder, Toulouse, Trinket, Tony, Toby.
Catei carora numele le incepe cu litera U:
Ulysses, Uri, Ursa, Ursella, Ursu, Uendy.

Catei carora numele le incepe cu litera W:
Wolfa, Wory, Weezer, Winkle, Winston, Waddy, Winnie, Wish, Woolf, Wizi.

Catei carora numele le incepe cu litera Z:
Zely, Zulay, Zupo, Zucky, Zorabell, Zorro.

Sper ca lista sa-ti fie de ajutor!

| Dyex a răspuns:

Incerca pufy, ceva dragut oricum!

| RODesenele a răspuns:

Nume de caini cu litera A:

Azorica, Ada, Ariston, Aaron, Abbot, Abercrombie, Abiner, Abraham, Adam, Adamson, Admiral, Adolph, Aesop, Aladdin, Alberto, Animal, Alexander, Alexis, Alfonso, Alfred, Alonso, Alpha, Alvin, Ambassador, Amie, Amigo, Amos, Andre, Andrew, Andy, Anthony, Anton, Apollo, Archer, Archibald, Aristocrat,Aristotle, Austin, Arlington, Armand, Armstrong, Arnold, Arthur, Aslan, Atlantis, Atlas, Augustus.

Nume de caini cu litera B:

Bubico, Bobi, Bunny, Banner, Barker, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacons, Beamer, Bennington, Beano, Bear, Beast, Barney, Beau, Beauregard, Becker, Beethoven, Beggar, Billy, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Benny, Benson, Bentley, Berkeley, BertBertie, Bigfoot, Bilbo, Bing, Bingo, Bishop, Blackjack, Blair, Blake, Blaze, Blue, Bobby, Bobtails, Bogart, Bogie, Bojangles, Bondy

Nume de caini cu litera C:

Cicerone, Cairo, Calloway, Capone, Capricorn, Carlisle, Carlos, Carlton, Carmichael, Carnegie, Carter, Cartwright, Clinton, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Chunk, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos,Calvin, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Clive, Clyde, Coal, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de caini cu litera D:

Dora, Dino, Dingo, Davinci, Doly, Dale, Dali, Dander, Dandy, Daniel, Danny, Danny Boy, Dante, Dave, Davey, Dean, Deano, Denis, Deputy, Derby, Derek, Deuce, Devil, Dexter, Diablo, Dicken, Dickens, Dickie, Digger, Dingo,Dino, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle, Dozer, Draco, Dragon, Droopy, Dude

Nume de caini cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de caini cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier, Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de caini cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru, Gusy, Gussie, Gordo

Nume de caini cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de caini cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de caini cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de caini cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de caini cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de caini cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de caini cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de caini cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de caini cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de caini cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de caini cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de caini cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

Funda?

| dannyel94 a răspuns:

Obama si oskar...

| Zuzi_Zuzy_1988 a răspuns:

Rex,Fufi,Lili,Dolly sau fetita.

| Darianbossu a răspuns:

Bobi,Pufi,Albison,Toto,Ursu.
FUNDA?!?