| MissYoyo a întrebat:

As dori si eu sa adopt un catel bichon, orice fel. Nu am posibilitatea sa cumpar unul.

Răspuns Câştigător
| LoveSelena a răspuns:

Pai intra pe net am si eu unul havanez si e jucaus si frumos daca vrei sa-l cumperi iti trebuie minim 50-60 Euro Sau daca vrei in lei cam 500-600 LEI.dECI FUNDA?

1 răspuns:
| Giovanna a răspuns:

Daca nu ai posibilitatea sa-l cumperi, nu ai posibilitatea nici sa-l intretii, crede-ma, am eu unul si te cam stoarce de bani laughing)) mancare super-premium, cosmetica o data pe luna neaparat, veterinar, sampoane, vitamine, plus e sensibil, pana acum a trebuit sa ii tratez ochii, a avut probleme digestive si al meu e fff ok pe langa ce au nimerit prietenele mele. Sunt catei pretentiosi, atata iti spun. Eu stiam la ce ma inham dar vad ca multi nu stiu. Mie mi se rupe sufletul cand vad cate unul neingrijit crying si se invoca pretextul ca vezi doamne stapanul nu are bani. Plus e greu de crezut ca cineva doneaza catel de 300 euro, si daca doneaza precis nu e rasa pura si te vei trezi cu bichon de 7 kile, cum am vazut la atatia! Ca sa nu mai vb de alte probleme care apar la rasele astea mici si pretentioase.