| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Hei TPU vreau sa încerc și eu chestia ai cu " plutit "https://youtu.be/E_XfBadvzyQ la minutul 1: 35 îmi puteți spune Cum a făcut? Dau funda! Sau cel puțin un truc dintre cele din video,

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersul pe apa e un truc ieftin. Daca stai sa observi el merge drept, iar talpile trec prin apa, nu stau deasupra ei. Actiune facuta de la mal, sub apa existand o platforma care ii sustine intregul corp.

| Drxx_Alexandru_1999 explică:

Și alt truc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drxx_Alexandru_1999):

Magia impune iluzia optica. E nevoie de psihologie, smecherii, indemanare si obiecte create special pentru un anume truc. Nu prea poti dezlega trucurile printr-un video vazut pe yt mai ales ca sunt filmate doar momentele de varf.

| Drxx_Alexandru_1999 explică:

Dar o carte sau ceva unde pot găsi?