| KendyforAll a întrebat:

Hei.Vreau sa imi cumpar un beagle.Intrebarea este daca sa-l cumpar de la o canisa sau de la petshop?
(exemple de petshopuri/canise Bucuresti, preferabil sector 3 in care gasesc rasa beagle)

Răspuns Câştigător
| CrazyKiddd a răspuns:

Clar canisa...la canisa sunt mai bine ingrijiti si pretul este cam aceelasi.
Problema ar fi ca nu prea sunt canise Beagle in Bucuresti.Sunt cateva dar cresc 65334523 de rase.O canisa adevarata se axeaza pe maxim 2 rase.
Stiu o canisa exceptionala-Best Oradinium Kennel, dar esti in Bihor, Satu Nou.Acesta este siteul lor:http://beagles.ro/