| JockerStoica a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un caine din rasa American Staffordshire terrier (Amstaff) si vreau sa-l iau de la o canisa ca sa aiba peddigree, Pasaport, Microcip, Carnet etc.
Problema e ca am vizitat multe Canise dar totusi pana la urma nu stiu de la ce Canisa sa cumpar cainele!

Daca ati putea sa imi sugerati o canisa mai buna, Sau chiar cea mai buna canisa chiar. Daca stit vreuna mai buna va rog dati-mi site.

FUNDA!

1 răspuns:
| SSophie a răspuns:

Http://www.canisademitoi.ro/
Mi se par de incredere si merita sa arunci o privire parerea mea...