| Silvikaa a întrebat:

Am vazut pe YouTube la mai multe persoane niste niste filmulete...formate dintr-o melodie oarecare si doar o singura poza. Am incercat mai multe programe.insa nu am gasit ce-mi trebuia. Ma puteti ajuta cineva?
Filmuletele arata cam asa : http://www.youtube.com/watch?v=DjrIWE-VK4I

Răspuns Câştigător
| FlorinFlorinF a răspuns:

Incearca cu windous movie maker, intri in start>all programs> si il gasesti in lista care iti apare, e simplu de facut un filmulet cu poze. funda?big grin