| FallingDown a întrebat:

:d as vrea sa stiu si eu cum se fac asa zisele "lyrics-uri", la o melodie. Vreau sa incep sa incarc pe youtube. Cine se pricepe si imi poate spune toti pasii, si cum incarc un video pe youtube, sa-mi lase id, sau sa explice aici daca poate. fundita >:d< happy.

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

1.Iei versurile de pe net la melodie, si cu Windows Movie Maker(pentru incepatori), pui versurile acolo, sincronizate cu melodia. Daca esti mai expert incearca Sony Vegashappy

| CodrinValentin a răspuns:

Man e cam greu sa iti explic asa dar necro_codrin e id meu! add si iti explic pas cu pas orice detaliu! atat iti zic : Trebuie sa ai in pc Windows Video Maker. Si cont pe youtube!

| Radu_Negres_1997 a răspuns:

N-am nicio idee laughing