| communistrat a întrebat:

Hello :3! de unde pot sa cumpar matereale pentru cercei bratari si coliere? as avea nevoie de
>----agatatori pentru cercei si pandantive sau chestii decorative + dop
>-----lant pentru bratara inchzatori carabina si pandantice mari
>------ panglica pentru fundite ...margele etc happy
dau fundita plus vot :d promit happy

Răspuns Câştigător
| asdfghjklmnb a răspuns:

Poti sa te duci la Profiart ma rog acum se cheama art and hobby center, acolo au o multime de margele, ate si materiale de arta uite siteul ca sa vezi unde se afla: www.profiart.ro