| Alle_3893 a întrebat:

.Hello TPU!. Dau FUNDA celui care imi da un site de unde pot cumpara de ex: pandantive, lantisoare, margele, agatatori pentru cercei, si altele... dar as vrea unul singur, pentru a nu plati mai multe taxe postale. am vazut ca multa lume face, si am zis sa incerc si eu. big grin funda pentru cel care imi da un site super!

Răspuns Câştigător
| EeAnia a răspuns:

Buna. Iti recomand cu caldura ' http://www.samargelim.ro/ '. Am primit ieri produsele comandate si sunt foarte multumita. Comanda o primesti rapid, la 60 de lei transportul e gratuit si, ce imi place cel mai mult e ca nu exista comanda limita. :)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O funda maree!
www.zanamargeluta.ro