| Andrei_Lazar_1996 a întrebat:

Hello! Acum o săptămâna mi am luat un husky, este băiețel și are o luna și 3 săptămâni, eu stiu ce fel de câini sunt, și câta atenție au nevoie și cât timp trebuie sa ți faci pentru o astfel de rasă! M am documentat puțin înainte sa l cumpar! Eu am mai avut câini, dar el este total diferit, in fiecare dimineața începe sa plângă, și pe tot parcursul zilei se tot smiorcăie, toată ziua, tace numai când doarme. L am învățat sa facă pe preș, treaba mare și treaba mică, ii ofer tot ce este nevoie, mănâncă cât trebuie, nu înțeleg de ce tot plânge dimineața și se smiorcăie toată ziua! Va rog sa ma ajutați,

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

E mic, vrea la maicasa, joaca-te si tu mai mult cu el, cumpara-i si jucarii si o sa uite de maicasa si frati in scurt timp