| Celldweller a întrebat:

De vreo 2 saptamani nu mai fac treaba mare cum trebuie, adica fac in fiecare dimineata dar pe parcursul zilei am senzatia de a face dar nu pot. Ceva remedii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Bea mult ceai
Mananca ciorbe, supe
Nu manca mancare ''uscata'' (cartofi pai).

Daca in maxim 2 zile nu iti revii spune-le parintilor tai si du-te la medicul de familie, iti va recomanda ceva.

Pa, pa!

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Poate fi din cauza ca mananci numai mancare uscata. Mananca mai des supe, ciorbe