| MinniePearl a întrebat:

Hello! Am un metis de labrador si nu sunt sigura despre asta...adica e putin lung, picioare scurte, coada destul de lunga, boticul putin ascutit si "genele galbene" chiar este metis de labrador? tata crede ca nu mai labrador nu e! In schimb, blanita e precum catifeaua! oare e labrador? de fapt, eu l-am gasit in spatele unui mall, si toata lumea imi zicea ca cine ar fi prost sa lase labrador in spatele unui mall! va rog mult! deci intrebarea este:dupa descriere, e metis de labrador?

3 răspunsuri:
| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Pai daca vrei te pot ajuta doar daca imi trimiti o poza, uite id meu: caocrew sau dresaj_canin_cao; Dupa descriere si mie imi inspira a fi metis de labrador. Si nu neaparat cineva ar fi lasat intentionat un labrador in spatele mall-ului, ci poate cainele s-a pierdut, sau cineva la furat si dupa aia la lasat, eu zic sa pui poze pe siteuri cu categori pentru animale: gasit/pierdut cu descriere poate cineva il cauta... sper sa ma adaugi ca sa te pot ajuta.

| BiuL a răspuns:

Mai bine ii faci o poza. dupa descriere zici ca-i teckel.
uite labradorii http://t1.gstatic.com/......tp?/images

| dana85 a răspuns:

Poate sa fie brack.