| Alex1929386543 a întrebat:

Hello! Ce credeti, merita sa imi iau o tableta grafica desi eu nu prea am talent la desen? Si chiar sunt bune cele de pe eMAG cu 250-300 roni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai talent + îți place să desenezi => merită
Nu prea ai talent + nu îți place să desenezi => nu merită

Ia-ți Wacom. Dacă nu poți acum, amână. Și între timp desenează cu creionul pe hârtie. Spor!

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Eu am vazut si la 80-100, de ce 300?
Sugerez sa incepi cu ceva iefitn, daca e la mana a doua. Sau sa cumperi si daca nu-ti place s-o returnezi.

| Alex1929386543 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea am talent dar imi place?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex1929386543):

Încă n-am văzut desenator bun care să se laude că are talent.

Desenează zilnic ceva. Păstrează desenele și o să vezi progres. Dacă postezi pe Instagram dă-mi link să mă abonez. happy