| TraficantDeTurtaDulce a întrebat:

Hello! Sunt iubitoare de caini si as dori sa cumpar unul. Bichon, terrier yorkshire pitic, caniche pitic. Ofer pana in 100 eur. Si apropo sunt din Petrosani jud. HD.winking. si prefer sa cumpar din orasul meuhappy. Daca aveti site-uri sau vindeti va rog:d
Multumesc!

2 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Hei, vezi ca DyannaM3 vrea un catel un bichon!

| Daadad a răspuns:

rolling on the floor ma faci sa rad serios am chicotit putin.La bani aia sti ce o sa iei? o creatura mica si pufoasa care nu are nimci de rasa in el. Daca vrei unu dintre rasele mentionate de tine mai sus ar trebui sa scoti din buzunar 200-250 euro