| Sarmala a întrebat:

Hello!
Știți dacă este un adăpost de adopții câini in Pașcani? Am văzut ca este unul in Blagesti, dar pe site-ul lor nu am mai văzut nicio miscare

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E cel din Pașcani, parcă despre acesta ai întrebat.
Văd pe internet că e doar 6-7 km între cele două localitati.
Dacă esti mai mult interesată de cel din Blagești, eu cred ca ar trebui să suni la Primaria Blagești si ei te vor informa dacă mai există sau a fost desființat.
Tel 0234 268010

Poti suna si la primul nr pe care ti l-am dat, fiindca ei cunosc toate adaposturile din zonă. Hai, curaj!winking

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vrei sa iei sau sa dai?

| Sarmala explică (pentru floresdemayo):

Sa iau, sa adopt

| floresdemayo a răspuns (pentru Sarmala):

Mă bucur! :)
Dacă aflam că vrei să duci un căine la adapost, nu te-aș fi ajutat.
Vezi că aici scrie sa iei legatura cu Enache Carmina - Tel. 0745698368 - carmina_iustina@yahoo.com

http://m.facebook.com/adoptiicaini/albums/491183749355/

| Sarmala explică (pentru floresdemayo):

Este adăpostul din Blagesti?

| floresdemayo a răspuns (pentru Sarmala):

E cel din Pașcani, parcă despre acesta ai întrebat.
Văd pe internet că e doar 6-7 km între cele două localitati.
Dacă esti mai mult interesată de cel din Blagești, eu cred ca ar trebui să suni la Primaria Blagești si ei te vor informa dacă mai există sau a fost desființat.
Tel 0234 268010

Poti suna si la primul nr pe care ti l-am dat, fiindca ei cunosc toate adaposturile din zonă. Hai, curaj!winking

| Sarmala explică:

De ce zici?