| OhMyGod a întrebat:

Hello TPU! Cine stie cum pot sa fac niste bani facand poze? Adica am o camera destul de bunicica,sa le postez pe un site si sa iau 0, 05 € pe like/vizitator sau ceva asemanator. Poze cu animale si chestii din natura etc.
Thanks.

3 răspunsuri:
| tricky22 a răspuns:

Salut! ce invitatie? eu m-am inscris acolo cu contul de facebook si nu mi-a trebuit nici-o invitatie

| tricky22 a răspuns:

Te rog ceva, explica-mi si mie te rog frumos mai exact cum trebuie facute lucrurile pe acest site.adica ok trimit opinii despre acele hoteluri dar unde si cum vad cati bani am in cont

| OhMyGod explică:

Wait what."statui, lacuri, plaje"..mai e valabila o invitatie?big grin