| Αγάπη a întrebat:

Help me! As dori sa adopt pui de Beagle si Husky [ husky siberian pana in 5 luni ] sau sa ii cumpar ieftin undeva sub 100 lei! Daca dati spre adoptie sau cunoasteti pe cineva care ar faci-o va rog sa imi raspunde-ti! Am nevoie urgenta de ei! [ sunt copil si mama mea ma lasa sa mi-l iau dar daca nu ma grabesc se poate razgandi! ] MULTUMESC ANTICIPAT TUTUROR! love struck dau fundita celui care ma ajuta cel mai mult >big grin

Răspuns Câştigător
| ღAndrutzaღ a răspuns:

Poti cumpara ziarul raid si sa cauti. Eu acolo am gasit catelul meu
fundita? o3