| cssandreea a întrebat:

HELP ME! ...Imi puteti spune cum pot face bani pe IMVU? Va rog ajutati-ma! Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Si eu am IMVU dar acum nu prea ma joc.
Eu prima data cand mi-am facut cont am folosit mafia. http://freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html [dar trebuie sa selectezi alta tara. nu Romania ca atunci am inteles ca nu primesti credit. Alabama[parca] sau New York :D]
la mine a mers o zi mafia asta. ca dupa aia nu am mai primit:D
Alte modalitati. cu catelul. sau. cu metaRL gasesti pe youtube tutoriale cum sa faci credite cu metaRL:)
sau -tii fereastra de comunicare cand vb. cu cineva 12 ore deschise.
-Iti verifici emailul.
-participi la concursuri.

| Gumitzaaa a răspuns (pentru YLLL):

Cat timp trebuie sa lasi sa mearga Mafia?

42 răspunsuri:
| HinnaBunneh a răspuns:

tongue t i-as zice dar e prea complicat zi unei romance doar cred ca toate stiuwinking eu sunt vip pe imvu :X si am acum 2 milioane de credits laughing sorrry dar...

| HinnaBunneh a răspuns:

Eee secret discret sunt vip pe imvu :X si am acum 2 milioane de credits sorry dar.intreba vreo romanca doar.:X

| Billixika a răspuns (pentru HinnaBunneh):

Si ce te dai asa mare ca esti VIP boss?! waiting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde dau sa imi schimb tara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot freeweb am facut bani si mi-a mers de multe ori si acum merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paida pe fei buk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doare acum sunt vip am bani gramada ma doare ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sun vip si e mai tare poti sa faci orice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi tu ala cu imvuspace da dar cum participi la concursuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ala cu mafia, dar nu doar 2 zile. Fa 2 zile pe saptamana. Mie imi merge asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare va rog daca se poate cum fac bani dupa ce am facut tutorialul o ata! helpppppppppppp me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un sit carre iti da baniii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explicati-mi si mie va rog cum te logezi sau nu stiu, ce trebuie sa faci? Mai este valabil imvu mafia?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invitatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2510Credits

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la earn free credits si logheaza-te pe My Yearbook... Si cu contul ala poti face bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui click pe Chat Nou si trebuie sa face ce iti zice aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu joc imvu si am o posibilitate
-intri pe imvu site
-dai la credits si sub o sa iti scrie earm credits
-dai la myYerbook
-iti arta sa iti faci cont si etc. dar dupe ce tia-i facut cont dai sa schimbi bani de pe imvu pe my Yerbook sau invers
-crede-ma e usor doar ca trebuie sa fi atent ca eu am facut o greseala si m-am lasat fara credits ca am uitat sa intorc sageata si de la 801 am ajuns la 425

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usor sa faci credite daca vreti ajutor contactati-ma pe suhan_madalyna e is meu si faceti cate credite vreti pe zi eu imi faceam pe zi 70000 credits

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pooi, COntu meu : CleoxCleeo. Eo fac credit prin invitatsii : 1. te duci in hompage, la earn credits
2. cauti invite a refer people
3. dai la invite by email
4. la prima casuta scrii(daca ai) un id de al tau (daca nu ai alt id iti faci unul si il scrii pe ala acolo in casuta
5. la a doua casuta scrii orice si cauti un buton cu continue si dai clik
6. cand iti vine emailul pe id din prima casuta te duci la el
7. dai clik la mail...si o sa iti apara 2 casute cu yes si no
8. dai yes, apoi o sa iti apara sa faci cont, dar iesi de acolo(si faci asa de 2 ori si faci contul abia a 3-a oara)
9. faci contul(iar la email poti pune orice chiar si amestecaturi de litere)
10. rogi pe cineva sa intre pe contul pe care l-ai facut si sa te invite de 5 ori si iti vin 1. 500 de credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasto.cu invitatzi 1500 pe minut lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha ha ha nu stii hahaha esti ratat muohahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cne vrea sa se faca vip sa intre pe www.imved.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va intreb si eu ceva: multi zic ca daca te faci VIP cu imved, primesti BAN. e adevarat?straight face

| Dey_Deea_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Joc de 6 ani IMVU si acum 2 ani mi-am facut contul VIP cu IMVED si nu am primit ban. big grin Am primit 3k reale. Primesti ban NUMAI daca incerci si a2a oara happy Multi prieteni au patit-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freaky ai putea sa nu te mai lauzi atata? Si asa ma doare' undeva de creditele tale.Auzi ca secret discret. Ce e chiar asa de secret discret ca intri pe un site, iti dai datele, parola, si in 2 zile te trezesti V. I. P cu 5000 cr. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu primesti ban daca te faci VIP cu Imved. Pentru ajutor dati mesaj in imvu pe contul asta: Flaviiuuts (eu) si va ajut daca doriti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai verificati e mailu si iti da 1000 dar sa stii eu sunt vip si am dat cgat la altcineva de 5 ori si am primit 70000:O:O:O:O:O:O:O:O:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti se lauda ca sunt vip-uri si ca poti sa faci orice...
Ei bine vip-ul expira...si ajungi la normal.numai numele ramane neschimbat.[adica fara QUEST_]
Bun...Raspunsurile la intr. ta:
*La free credits
*Imvu mafia
*metaRL
*invitatii
*cam atat stiu.aa.si de spinu ala odata la 24 de ore.Bafta!

| Kynext a răspuns:

La mine a mers 2 zile si dupa a picat.Totusi:
Seteaza drept tara Alabama - USa apoi intra aici http://freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html Primesti 10 credite la 2 minute.

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Mie nu imi merge sa instalez watchbotul de la imvu mafia. sad [imi da eroare. ] crying