| cssandreea a întrebat:

HELP ME! ...Imi puteti spune cum pot face bani pe IMVU? Va rog ajutati-ma! Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Si eu am IMVU dar acum nu prea ma joc.
Eu prima data cand mi-am facut cont am folosit mafia. http://freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html [dar trebuie sa selectezi alta tara. nu Romania ca atunci am inteles ca nu primesti credit. Alabama[parca] sau New York :D]
la mine a mers o zi mafia asta. ca dupa aia nu am mai primit:D
Alte modalitati. cu catelul. sau. cu metaRL gasesti pe youtube tutoriale cum sa faci credite cu metaRL:)
sau -tii fereastra de comunicare cand vb. cu cineva 12 ore deschise.
-Iti verifici emailul.
-participi la concursuri.

42 răspunsuri:
| κίllą a răspuns:

Pai incearca prin verificarea contului (trimiterea unui email), faci tutorial, prima data cand intri la chat now, si mai este imvu mafia, le loghezi aici: http://freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html
si dai click pe start...in total iti da cam 1500 de credite pe zi :)
Mai poti da invitatii prin email, te conectezi pe facebook, le devii un fan, dau devii un creator de haine:) succes;)

| XxXLoL1xXx a răspuns:

Uite un site care iti explica tot sper sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=C34dF5QrFlU

| saramiliandragomez a răspuns:

Pai...
1.Intri aici www.imvu.com/earn/index/
2. cea mai buna varianta e sa dai la view current offers si sa alegi o optiunde poti da odatà la zi acolo si alegi optiuni asa poti castiga daca faci asa zilnic poti castiga 10 minioane mi se pare

| BarbieBlank a răspuns:

Prin invitatie primesti 1000 credite da` e cam greu.Eu am primit bann 1 saptamanacrying. Daca vrei sa vorbim pe ImVu ma numesc Guest_crisdaa.wave

| kikimaro a răspuns:

Secretul e VIP (asta daca ai bani(bani adevaratzi nu credit in imvu)). daca ai cont VIP degeaba mai joci. poti sa faci orice vrei. Da asa normal incearca sa faci tutorialul de prima data sau verificarea contului sau IMVU Mafia (loggin aici : http://freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html). Enjoy ^^

| lolitza a răspuns:

E ff simplu cu invitatzi! sa-ti explic te duci la free credits dai la refer people apoi iti apar 3 casute tu alegi by email apoi invetezi un nume nu real exemplu: bolabolalolalola si intodeauna scrii yopmail de exemplu cutarescu@yopmail.com asa scrii si acolo unde-ti cere numele prietenului scrii numele de sus care l-ai scris la email apoi dai continue intri pe yopmail scrii acolo num prietenului la chechbook apoi iti apar 2 casute cu yes dar trebuie sa dai de 2 ori atreia oara faci contul apoi iti apare s faci cont il faci si vezi sa scrii acelasi nume ca la email asa spui si tu acolo o parola cum ar fi 123456 si cand iti cere numele prenumele si adresa poti sa pui amestecaturi de litere apoi pe imvu rogi o romanca sa-ti intre pe cont si sa-ti dea chat siti vin 1. 500 credite poti sa te loghezi pe netflix pentru a face 12. 000 creditese mai poate cu mafia stiu sa fac vip gratis si cu yeearbok un hack dar ca sati sp adauga-ma ca friend lolitza00 laughing)

| olihateschool a răspuns:

Help! plzzzzz
anm incercat cateva hachuri dar nu mergsadvreau si eu V.I.P.crying
id:qToxikKiss
imvu:qToxikKiss

| d0ru_7111 a răspuns:

Hmm. asta se invata usor, usor. Dar daca vreti sa invatatzi mai usor, add : doru_no1_4ever [yahoo.mail] d0ru_skype [skype]. va astept. [ mai mult intru pe yahoo.mail]! bft al

| melaah a răspuns:

Dap :) e ff usor ^.^
1)intra pe www.imvuspace.com si dai la free imvu credits :)
2)uita`te la filmele lor dp imvu si iti va da 10 credits;;)
3)Participa la concursuri ^.^ Si daca te aflii pe prima pagina o sa primesti de la ei un trofeu :). sau daca esti pe locu 1-5 primesti banuti tot de la ei printr`un mesaj :X.
Asta e tot ce stiu :-? Dar mai stiu si cum sa face cu mesajele alea de le trimiti etc;;) Te pot invata ^.^ add. leoaika007;) si zi intr-un mesaj ca esti tu.si se rezolva:D
>:D< Pupiiiiiiciii:*:*:*:*

| pinkycru a răspuns:

Descarci imvu toolbar si primesti 300 c/luna, te joci cu catelusul, faci ofertele partenerilor(pentru descarcarea nu stiu carui virus primesti 10 000 c parca) oricum...succes!