| Aburycky a întrebat:

Hey! am facut un filmulet in windows movie maker si nu mi-l salveaza la final spune asta: windows movie maker canot save the movie to the specified location. verify that the original source files used in your movie are still available, that the saving location is still available, and that there is enouhg free disk space available, and then try again. am incercat sa-l salvez si in alte parti si tot asa imi scrie. cine se pricepe la calculatoare sa-mi spuna ce sa fac.

6 răspunsuri:
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Nu ai spatiu suficient in locastia respectiva sterge ceva si mai incearca succes

| Alexandro9050 a răspuns:

Inseamna ca e prima varianta si ca unele chestii care le-ai folosit in film nu pot fi salvate. incearca sa il pui pe youtube direct cu moovie maker si dupa sa il descarci cu youtube downloader., daca nu merge nici asa vezi ce element din film nu il poti salva si scoate-l... laughing

| flavius01 a răspuns:

Pai atunci te uiti la celelalte 2 variante pe care le mai ai: ori fisierele originale pe care le-ai folosit in filmulet nu mai sunt disponibile ori nu ai mai ai suficient spatiu. Incearca sa vezi mai intai cat spatiu ai in fisierul respectiv (click dreapta>proprities>iti apare un disc mare colorat in 2 culori si iti zice cat e liber cat nu) si sterge niste fisiere de care nu mai ai nevoie big grin

| Aburycky explică:

Memorie am ca m.am uitat si am si sters, dar degeaba, am mai facut un film doar cu poze si p acela mi l-a salvat, dar asta in care am pus si clipuri nu il salveaza

| Iuli20 a răspuns:

Aceeasi problema am avut si eu, uita-te cu ce poze lucrezi...

| tarceurs98 a răspuns:

Pai cea ceti apare tie scris inseamna ca partile din filmulet sunt deschise pe desktop sau unde le ai si faza cu disk space inseamna ca nu ai memorie unde vrei sal salvezi se trebuie sati alegi alt loc