| Alice180297 a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare. Exista cumva in Constanta un centru de adoptii? Ma refer la animale. Daca exista va rog sa-mi spuneti unde este. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ai doua solutii: sa mergi la centrul de ecarisaj si sa salvezi un caine condamnat, asta te va costa 70-100 RON, pentru ca astfel cei de acolo previn ca persoanele mai inimoase sa-i elibereze pe caini si sa-i lase apoi in libertate.
Sau sa salvezi un caine inainte ca acesta sa ajunga acolo.
Apoi trebuie sa faci ceea ce trebuie ca cei de acolo sa nu-l ia la ochi, ii trebuie buletin de la veterinar, zgarda, sa nu ajunga pe strada neinsotit, etc.
Practic, orice catel ce este singur pe strada este "in bataia pustii", asa ca faci bine daca iei pe unul dintre ei.
Domnul fie cu tine.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat