| Fikki a întrebat:

Hey, care dintre voi ati fost la Cincis, lacul Cincis, judetul Hunedoara? As vrea sa stiu cum e, ce activitati poti face acolo si unde v-ati cazat. Eventual un pret informativ.(Dau FUNDA! Scuze categoria.)

Răspuns Câştigător
| helloia a răspuns:

Da,am fost pentru ca sunt din Hunedoara.Poi poti ca sa inoti,sa pictezi,sa joco volei,football,tenis,ce vrei tu,sacunselea,prinselea, ratele si vanatorii, etc.Cel mai supper e ca sa mergi cu cortul pentru ca cazarea costa vreo 50 lei pe zi/persoana.Eu iti recomand cortul pentru ca si eu am fost si e mai super cu cortul decat in cazare.
Distractie placuta!

1 răspuns: