| Pufarinee a întrebat:

Hey! Ce sport e mai usor? Atletismul sau Handball-ul? De ce?

Răspuns Câştigător
| hanzelik a răspuns:

Aaa, si de ce pentru ca la atletism trebuie sa fi foarte slaba si necesita foarte mult efort si trebuie sa muncesti mult mai mult

5 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Orice sport necesita efort.la handball alergi mai putin ca la atletism

| hanzelik a răspuns:

Atletismul e mult mai greu stiu sigur pentru ca am facut eu asa ca mai bine faci handball

| Reioooo a răspuns:

La atletism ai foarte mult de lucrat. trebuie sa alergi mult, pentru musculatura, si de asemenea sa te antrenezi cat de des posibil (de preferat 5 zile pe saptamana cu antrenor). sunt mai multe probe:alergare 50, 100sau mai multi metri, saritura la nisip, aruncarea cu sulita, aruncarea cu bila etc. dar e un sport frumos si poti castiga multe medalii relativ repede(un an e de ajuns daca lucrezi cum trebuie)
handball-ul de asemenea un sport frumos dar in acest joc trebuie sa lucrezi in echipa si poti juca imeidiat. nu-ti trebuie sa faci atata antrenament deoarece in timp ce joci castiji experienta
eu zic ca handball-ul e mult mai usor happy

| Andreea_6206 a răspuns:

Cred ca handball-ul deoarece necesita mai putina rezistenta.

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Eu spun ca e mult mai frumos handball`ul happy