| bettybetty a întrebat:

Hey... dacă ati vinde un pui de Bichon de 6 luni, cu ce pret l-ați da?
Ținând cont că are vaccinuri, carnet de sănătate și pasaport

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Două milioane!
Vezi episodul de azi din Las Fierbinți!

| Vikaa a răspuns:

Daca catelusii tai nu au pedigree trebuie dati in adoptie, asa prevede legea.Se putea pune vorba de pret daca erau catei proveniti din parinti cu origini, cu calificative inalte si cu rezultate exceptionale, cel putin 3 concursuri nationale si 3 internationale. Asa ca ei se ofera sterilizati, cu contract de adoptie si sa rogi viitorii stapani sa le faca poze si sa iti trimita.
Daca as fi vandut un exemplar de bichon cu parinti de exceptie depindea, nu toti cateii din cuib au aceeasi valoare chinologica.