| WoTTi a întrebat:

Cu cât se vinde un pui de Alusky? Mama e husky siberian iar tatăl malamut de alaska. Ii dau fără vaccinuri făcut și carnet, la 3 luni, dar nu știu la ce preț.

2 răspunsuri:
| Cricy a răspuns:

Având în vedere că nu îl dai cu vaccinuri si ca e metis, deși totusi malamut de alaska e destul de scump, eu cred ca al trebui să îl dai cu 3-4 milioane. happy

| fuhiulian a răspuns:

350lei - masculul
250lei - femela
Cel putin eu fac dupa frumusetea puilor, eu sunt crescator de amstaff si le dau valoarea dupa frumusetea culorii. Oricum baiatul trebuie sa aiba valoarea mai mare decat femela.