| a întrebat:

Hey! I-am luat unei prietene cadou o pisicuta si ii voi pune o fundita la gat cand i-o voi da.Ma gandeam sa agat de fundita o foaie pe care sa scriu ceva, dar nu stiu ce!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Oanarry a răspuns:

Iubeste-ma!,,Numele tau" m-a adus la tine ca sa nu te simti singurica atunci cand el lipseste si de fiecare data cand ma mangai sa te gandesti la el! happy

8 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Sper sa fii pentru el o prietena la fel de buna cum esti si pentru mine.

| Bєshka a răspuns:

Hey! Poti sa scrii:Enjoy!

| Pufffx a răspuns:

Nu trebuie sa ii scrii mult ceva gen un poem scrie-i ce crezi tu ceva simplu dupa care un La multi ani eu cred una ca e suficinet.Bafta

| alex0110 a răspuns:

Eu as zice o fundita( albastru daca e motan, rosu daca e fetita) sa legi de gat, fara sa scrii nimic, dar sa o dai intr-o cutie pe care pui o hartiuta mica legata (in care scrii ceva din suflet) de ata sau elastic legata de cutie, iar cand deschide sa fie surprinsa. happy happy

| Oanarry a răspuns:

Hey! Ma bucur ca ti-a placut! Sa va traiasca pisicuta si sa va bucurati de ea! Va pup!

| pissycutza99g a răspuns:

Numele pisicutei si apoi I love you!

| xxxLoveGamesxxx a răspuns:

Daca e pentru iubita:La bine si la greu, impreuna vom fi mereu. Te iubesc

| LittleTaniia a răspuns:

Depinde! Daca e fara ocazie ii poti spune ca este o prietena buna si ca adori sa petreci timpul cu ea si sa va distrati impreuna! Ii poti aduce aminte si de unele intamplari amuzante sau frumoase daca vrei ca mesajul sa fie mai lung! Sau daca este pentru ziua ei [ de exemplu ] Ureaza.i LMA sau Happy B-day! Sper sa te ajute! :* _