| QAlessia a întrebat:

Hey! La breakdance ai nevoie de mult echilibru? Eu nu prea am echilibru sad. Ce calitati ar mai trebui sa ai ca sa poti fi un bun dansator de breakdance?

Răspuns Câştigător
| WiPi a răspuns:

Eu fac breckgance de 2 ani app si cand m-am dus prima data neo selectat pe cei cu oase cat mai elastice
in primele ore ne punea sa mergem pe franghie sa avem echilibru
ne punea carti pe cap si sa fugim cu ele daca cadea cartea jos te mai punea o data si inca o data pana ce`ti reusea happy

2 răspunsuri:
| Patrik a răspuns:

Mult antrenament.happy

| AlexandraPiti a răspuns:

Pai scrie,, totul despre breakdance'' si gata, funda pliz