| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.Ca sa faci Windmil si Backspin(breakdance) ai nevoie de forta, viteza sau de echilibru?

Răspuns Câştigător
| CelCeReuseste a răspuns:

La windmill ai nevoie mai ales echilibru pe 2 maini fiindca cum te rotesti o sa ajungi in pozitia de „broasca testoasa"(uitete pe net brakdance) asa si parket sau ceva aluncos.la backspin ai nevoie de avant puternic si echilibru pe punctul din centru al sirii spinarii.mda si aici ai nevoie d o supraata lucioasa bafta in continuare... funda?