| eu_7046 a întrebat:

Hey...ma ajuya plizz careva...cum se mitueste cainele pe Barn Buddy de la HI5 va dau fundita care imi raspunde primul.

4 răspunsuri:
| Buh a răspuns:

Deci este faza u TAB->

apesi tab pana ajungi jos in colt unde scrie farm friends, dai enter si ascunzi cainele, trebuie sa furi repedeoh go on... dar mie nu mi-a mai mersthinking si am mai intrebat cateva persoane si nici lor nu le merge.thinking

Mai era faza cu ceasul. dai ceasul inainte dar asta nu mai merge.

Si chestia cand cainele nu are mancare dar e cam naspa asta

Sà o incerci pe asta cu TAB ca poate o sa mearga

Fundita?:d

| PisssiMicc a răspuns:

Trebuie sa ii dai un os

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa dau os? mariaserenageorgiana lasa-mi idu tau

| cosmin_6815 a răspuns:

Nu mai merege sa mituesti cainele