| Șttefania a întrebat:

Am gasit un catelus pe care as putea sa il iau chiar in acest moment dar este o problema, este negru. Seamana cu asta : http://www.caini-pisici.com/mare/mare_82c5a6ffaca85401d8 d7fc9da1c974ed.jpg nu este pechinez 100% dar mie mi se pare dragut :x. Mama nu il vrea din cauza culorii si zice ca o sa fie urat cand va fi mare :-? Voi ce ziceti?

9 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Doamne cred că va fi adorabil tongue

T.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Mie chiar imi place catelul zici ca e jucarie foarte dragutz...eu zic sa o convngi pe mama ta si sa il cumperiwinkingwinkingwinking

| lauracraciun a răspuns:

Este un catel foarte dragut, stai linistita.te asigur ca dupa ce se va atasa de el nu i se va mai parea uray cand va fi marehee heee foarte dragut cainele si esti norocoasa ca parintii tai sunt de acord sa- iti ia un catelwinkingsucces.si cand va si mare va fi tot furmos fii sigura:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ui love struck ba nu:X o sa fie foarte dragutz...cu siguranta:X da cred ca o sa creasca cam de talie mediewinking

| elleme a răspuns:

Eu zic ca e dragut; x deci zic sa-l pastrezi:*:*:*

| Șușșș a răspuns:

Vaiiii love struck ce scump eee love struck
Nu pare a fi pechinez,dar ca sa stie si mama ta, cand te atasezi de un animal, niciodata n-o sa-l vezi ca fiind urat.Intotdeauna o sa fie cel mai frumos animal pentru tine.
Si ar fi o prostie sa nu te lase sa-l ti.
Bafta >big grin

| Oaki a răspuns:

Uuuu
ce cutu frumos:X
sincer acum,un caine nu il iei doar daca e frumos sau nu,pentru ca nici cainele nu face distinctie intre oameni dupa aspect,ci dupa sufletul lor, toti cainii sunt foarte frumosi, spune-i asta mamei tale. poate va intelege!

| 123love a răspuns:

Woff ce dragut e:X

asa imi zicea sh mie mama inainte de a imi lua catelusa pe care o am acum

nu se face urat se va face chiar un caine frumos :p

| sonyya a răspuns:

E dragut mie imi place big grin