| anonim_4396 a întrebat:

am o nelamurire. Pun intrebarea asta doar pentru cei care au cont pe Webkinz. Acum a aparut chestia aia noua Castiga Cheia KinzVille, si la ultima misiune trebuie sa dai o petrecere. Cine imi zice si mie ce sunt petrecerile webkinz?( adica cum sa fac, ce sunt mai exact si detalii despre ele. cine a avut o petrecere cu atat mai bine ) Daca puteti sa-mi raspundeti detaliat la intrebarile urmatoare ( dau funda :* la cel mai bun si concret raspuns )
- Ce sunt petrecerile webkinz?
- Trebuie sa-mi decorez camera singura cu articole de la W Shop sau cand voi aseza pachetul ( de petrecere ) in camera se va decora singura? ( cea mai importanta intrebare )
- Cati invitati pot avea la petrecere?
- La petreceri se dau/ primesc cadouri?
- Ce inseamna pachetele ( de petrecere ) de la W Shop ( categoria petreceri ) care au in dreapta jos o iconita in forma de casuta?

Multumesc!

Cine vrea sa fim prieteni in Webkinz uite numele meu de utilizator, adaugati va rog big grin

gldbunny2010

Răspuns Câştigător
| Diio a răspuns:

Buna eu am cont webkinz si e cont de lux am 9 animalute ma rog.despre petrecere acum. te duci la w shop si dai la categoria "petreceri" iti cumperi una cu 750 kinzcash apoi te duci la tine in camera si tragi coletul de petrecere in camera ta.acolo iti va aparea sa alegi jocuri pentru petrecere si sa alegi ui sa ii trimiti invitatile. iti alegi o data si o zona de culoare... cand ve trimite invitatile vei primi inapoi raspunsul daca persoanele initate vor fi prezente sau nu. Apoi in ziua dorita cand ti-ai ales sa fie petrecrea intri cu vreo 10 min inainte sa inceapa petrecerea, te duci in camera si dai pe telefon alegand zona de culoare care ai ales-o pentru petrecere. inainte cu 5 min de petrecere iti va aparea un ceas sub chenarul "imbracaminte" si dupa ce sa scurs timpul va aparea un chnear in care scrie "mergi la petrecere" atat P. S:daca iti alegi o petrecere in gradina trebuie sa te afli in gradina inainte de petrecere si sa ramai acolo dar si cand deschizi coletul pentru ati organiza petrecrea trebuie sa fii tot in gradina. daca nu ai inteles ce am spus iti dau id meu de mess si vb acolo:* este: doraiuby

7 răspunsuri:
| Diio a răspuns:

Este decorata desigur dardoar daca iti alegi pachet dala cu 1000 kinzcash

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camera trebuie sa fie decorata sau mi-o decoreaza pachetul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi pentru raspunsuri Diodora!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna am un cont webkinz cu doua animalute.Prietena mea a dat o petrecere deci va fi usor sa-ti raspund la intrebari.
1.Petrecerile webkinz sunt petreceri de:aniversare a unei zile de nastere (fete sau baieti), a unei zile mai speciale sau cand iti cumperi un animalut nou (de exemplu) poti sa dai o petrecere in cinstea lui.
2. Daca iti cumperi un pachet de petrecere care costa 1000 kinzcash camera se va decora singura dar daca iti cumperi un pachet de petrecere care costa 750 kinzcash atunci este petrecerea pe care o vei decora cum vrei tu cu articole de la W SHOP.
3.La petrecere poti avea cel mult 8 invitati.
4.La petrecere vei primi cadouri de la cei care vor sa iti dea un cadou. Tu nu esti nevoita sa le dai cadouri invitatilor.
5.Inseamna ca petrecerea va fi acasa la tine (adica iti vei decora singura camera).
Te rog frumos imi dai fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze anonim dar nu mai pot da fundita dar o sa-ti dau votwinking

| lc13cm3 a răspuns:

Mai ai contul?! big grin

| roberta_9562 a răspuns:

Scuze, nu stiu sa-ti raspund la toate intrebarile, dar din cate stiu iti iei un pachet de petrecere (care-l vrei) de la W shop apare,, petreceri" la categoriile de la w shop (mancare, teme pentru camere etc.) si apoi cred ca il pai in camere si se deschide, si camere se decoreaza singura