| Xaya a întrebat:

Am o pasare mica insectivora si a inceput sa ii miroasa interiorul ciocului a infectie, la fel si fecalele. Comportamentul este normal, dar chestia asta ma ingrijoreaza. De asemenea pe langa insecte ea trebuie sa manance si seminte, dar pe alea le refuza dintr-un motiv sau altul. Ce pot sa ii dau? E serioasa treaba.

2 răspunsuri:
| Fxsol a răspuns:

Mai bine du-te la un medic veterinar. O să-ți dea niște sfaturi mai bune.

| Xaya explică (pentru Fxsol):

Din pacate veterinarii nu trateaza vrabii, am incercat deja sad