| hamham_1461 a întrebat:

As dori sa ii dau prietenei mele un cont IMVU cu multe lucruri(haine, accesorii, camere)daca se poate si cu bani(nu este obligatoriu).
Ea isi doreste mult un cont IMVU frumos, si as dori cei care nu mai jucati IMVU va rog din suflet sa imi dati si mie contul vostru prin mesaj nu public si dau fundita...si...scrieti ca raspuns eu am un cont puteti scrie asa. Daca este bun contul va jur va promit ca va dau fundita.
Multumesc anticipat.*tongue
RASPUNSURI URGENT.

Răspuns Câştigător
| SoSad a răspuns:

Eu am cont şi ţi+l pot da.