| CarlyXlove002 a întrebat:

Cine stie un site unde sa gasesc modele de desene in creion sau orice dar NU IN ACUARELA laughing in afara de google imagini! Imi place mult sa desenez si nu am inspiratie... FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| abracadabrism a răspuns:

Incearca pe diviantart.com

4 răspunsuri:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Incearca sa gasesti modele in Manga desene in creion si diferite caractere

| Nevastuic a răspuns:

E neaparat de pe internet? Ce mai frumoasa muza este natura!(parerea mea este sa desenezi peisaje din natura)

| CarlyXlove002 explică:

Stiu deja site-ul deviantart...Altceva?

| AmyLove277 a răspuns:

Carly,cauta pe google Desene in creion cu...(pe... pui ce vrei sa gasesc in creion)