| BigLike a întrebat:

cred ca cineva ma blocat pe facebook ce trebuie sa fac ca sa ma deblokez?

3 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Doar daca te deblocheaza acea persoana.

| zuzualina a răspuns:

Blocat sau banat?
Deblocarea se aplică când ai încălcat regulile lor; se poate face după timpul pe care l-au dat ei. (o săptămână, o lună... mi-e mi-au dat acum 3 zile o lună, cu toate că intru o dată pe săptămână câte 5 minute... de postat ceva nu mai zic)
Debanarea se face de către persoana care te-a banat.

| Birlik65 a răspuns:

Blocat in sensul ca nu te mai poti loga? Inseamna ca ai facut ceva prostioare pe Facebook si te-au blocat cei de la staful Facebook.