| FlaviaA96 a întrebat:

Hey TPU... imi doresc foarte mult un catel pe care sa il "cresc" in bloc, sa fie de talie mica si foarte jucaus. FUNDITA pentru cel mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| tpb a răspuns:

Hey salut!
Daca vrei sa fie jucaus i-ati un bichon cand e mic e foarte simpatic si se joaca tot timul ...nu e un animal de paza bichonul e de companie, jucaus si de talie mica.
Sper ca te-am ajutat... Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pekenez love struck

| չﻨгﻪรէﻨĸ a răspuns:

Ia un cioaoa, e mic si cuminte.happy, dar nu inseamna ca nu e si jucaus daca e cuminte.big grin. Fundita?:03

| JstGeorge a răspuns:

Ce spui sa iti iei un techer. sunt jucausi.

| Bianca4926 a răspuns:

Ce zici de un caine lup de vreo 1 an, jucaus si rotofei...are talia medie si se acomodeaza repede cu locul..nu e dresat