| LaLaLari a întrebat:

Hey! vreau sa imi fac un cont pe webkinz. mi-am facut un cont dar am avut probleme...etc. si n-am putut sa mai intru si oricum vreau sa-mi fac un cont nou dar am cam uitat cu - stiu stupid laughing - help me pls dau funditahappy

5 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Pai dai pe membru nou si urmeaza instructiunile ratei scrii prenumele tau, locatia, nume de utilizator, parola. Dar daca ai webinz cu cod te duci pe mi-am uitat parola si scrii userul si codul secret si afli parola iti pot trimite un cont pe pv daca imi dai fundita?

| Raluuuuu a răspuns:

Trebuie sa dai clik pe membru nou. api dai la setari in limba romana daca nu sti engleza.si citesti tot ce scrie.;[si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| Name2 a răspuns:

Intra pe site apasa pe membru nou si acolo iti bagi datele tale precum:nume, prenume, data nasterii, sexul. Dupa ce ai facut toate astea iti alegi un nume de utilizator si o parola si bagi codul. Ii dai un nume animalutului si sexul.

P. S Dupa ce dai pe membru nou trebuie intai sa fii de acord cu conditile puse.

| catalina440 a răspuns:

Pai da pe membru nou si fa cont si urmeaza instructiunile