| Razvan299 a întrebat:

Pe telefon cand vr sa intru pe market imi cere parola de la el si am uitat-o si am facut alt cont de gmail dar nu stiu cum sa il schimb pe ala din telefon cu asta nou

Help pls

Nu vr sa imi dati site de unde pot afla parola vr sa imi spuntei pls!

P.S: Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Paiata96 a răspuns:

Este foarte simplu, bine eu imi bag nasul peste tot pentru ca sunt doar un coplil, dar pasi sunt;
1)-Intri la setari
2)-Setari telefon
3)-Conturi sau conturi google depinde de telefonul pe care il folosesti sau tableta.