| Kidd a întrebat:

Heyo! Am mess 10. Stiti cumva o metoda prin care sa nu mai am limita de caractere la status? straight face AM incercat multe dar nu mi-am dat seama si am obs. ca merg doar la versiuni mai mici de 9 sigh REPET: am mess 10 tongue
Multumesc!:*app funditahappy

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Pe mess ai o limita de caractere, dar pe mobil nu.Am cautat si eu, dar chiar nu poti sa pui status f marehappy

| Gândac a răspuns:

Ce zici de HyperIM?

| Kidd explică:

Pai...am vazut undeva fara nici un program...Doar umblai undeva schimba 40 in altavaloare si atatea caractere te lasa. nu stiu thinking si tutorial ceva laughing)